+420 723 372 502 info@seposolar.cz

Bateriové systémy

Efektivní, ekonomické, ekologické.

Zabýváme se do hloubky úschovou energie do bateriových systémů. Tato oblast je velice atraktivní, protože představuje způsob, jak efektivně zacházet s energií a současně přispívá k šetrnějšímu zacházení s prostředím. Těší nás, že můžeme přispět k rozvoji této oblasti a do budoucna napomoci k přechodu na udržitelné zdroje energie.

Bateriové systémy jsou skvělou technologií pro úschovu energie. Nejenže dokáží uchovat energii na pozdější použití, ale také umožňují efektivnější využití energie. V dnešní době je velmi důležitým tématem optimalizace spotřeby energie a my jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto procesu.

Při montáži bateriové stanice je většinou součástí také instalace wallboxu. Wallbox je zařízení, které slouží k rychlému dobíjení elektromobilů. Toto zařízení je velice jednoduché na obsluhu a zvyšuje komfort využívání elektromobilů. Wallbox je také velmi efektivní, protože dokáže dobít baterii elektromobilu mnohem rychleji než standardní elektrická zásuvka. Tento aspekt je obzvláště užitečný pro ty, kteří využívají svůj elektromobil na denní bázi.

Na detailech nám záleží

Kvalita na prvním místě

Bohužel každé baterie stále trpí nedostatky, komponenty jenž používáme však dosahují skvělých hodnot i po mnoha letech.

Inovativní technologie

Naše baterie nejen že netrpí běžnymi poruchami, ale navíc jsou chytré. Ke každé stanici dodáváme software pro plnou kontrolu.

Spolupráce s našimi partnery a zákazníky je pro nás klíčová. Chápeme, že každý má jedinečné potřeby a očekávání, a proto se snažíme najít řešení, která nejlépe vyhovují jejich situaci. Jsme zde, abychom porozuměli vašim potřebám a pomohli vám najít efektivní a udržitelné způsoby, jak s energií zacházet.

0+

Hotových projektů

0

Úspěšných žádostí o dotaci

0+

Stálých zaměstnanců

Vaše nejčastější dotazy

Telefon

O nás

O nás

Rádi Vám o sobě řekneme víc.
Přeci jen, každý vztah začíná vzájemnou důvěrou.

Více o nás